gallery/linkedin
gallery/alcor_star
gallery/alcor_alcor energy
gallery/tree_200

 

<<Temellerimiz ve bütünlük anlayışımız ile geleceğin yaşayabilen şehirlerinin 

erişilebilir enerji ihtiyaçlarını karşılamak adına çalışıyoruz. .>>

ALCOR ENERJİ TAAHHÜT A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı

 

Hedefimiz, uzun dönemli sürdürülebilir fikirlerin verimli projelere dönüştürülmesi ve evrensel bakış açısıyla yerelliğimizi kalkındırmak, refaha kavuşturmaktır. Bütünlük anlayışımız, gelecek adına keskin vizyonumuz ve güçlü Proje Yönetimi yeteneklerimizle üretim ve hizmette en yüksek kalite ve verimlilik kazanımının sağlanması ve her Proje Planlama sürecinin başarılı Proje Tamamlama ile sonuçlanmasını hedefleyerek dünya halkına hizmet yolunda yürüyoruz.

 

Stratejik politika planlama konularındaki uzmanlık ile anahtar teslim Mühendislik, Tedarik ve İnşaat; Üretim; Araştırma ve Geliştirme projeleri; proje ihale, seçim ve yeterlilik ve anahtar teslim taahhüt süreçlerindeki verimli Proje Yönetimi ve uygulamaları ile güç üretimi sektöründe yenilenebilir enerji odaklı yüksek kalite hizmet sunabilmek adına çalışıyoruz..

 

İhtimamlı Proje Yönetimi yaklaşımlarımız, başarılı proje geliştirme ve başlatma hizmetleri sunmamızı sağlarken; zengin teknik-bilgi ortaklıklarımız projeleri etkin ve verimli yönetim anlayışımız ile gerçekleştirebilmemize ve tamamlayabilmemize olanak sağlamaktadır. Gelecek nesillerin yaşanılabilir şehirleri için adımızı önemli projelere hep birlikte mühürleyelim.

Hakkımızda
gallery/300x300_3